Moja praca jest moją pasją. Co za tym idzie? To co robię, robię w pełnym zaangażowaniem i iskierką w oku!

Każdy kto zgłosi się do mnie na sesję, zaufa mi jest traktowany indywidualnie. Stworzyłam regulamin, żebyś poczuł się wyjątkowo i komfortowo. Po za tym za nim się spotkamy będziesz wiedziała na czym mi zależy. Mam nadzieję, że przeżyjemy wspaniały czas, bez nerwów, niedomówień czy braku szacunku. Dzięki temu, że zaprosicie mnie do swojego świata, mogę się rozwijać i tworzyć historie ulotnej rzeczywistości.

Każdy moment, który spędzę z Wami to dla mnie niesamowita przyjemność i zaszczyt! 

REGULAMIN SESJI

Rezerwując termin, potwierdzacie akceptacje regulaminu.

1. Wybierając mnie na fotografa, jesteście zobowiązani do zapoznania się z moim portfolio, stylem obróbki i pracy. Nie możecie oczekiwać ode mnie wykonania dzieła niezgodnego z moim poczuciem estetyki oraz niezgodnego z charakterystycznym dla mnie stylem w tym z kolorystyką, kontrastem, kadrowaniem.
2. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w portfolio na stronie oraz w moich social media, jeżeli zgodnie ustalimy odpowiednią porę i godzinę na wykonanie sesji.
* Sesje plenerowe, które wykonuje odbywają się zawsze albo o wczesnych godzinach porannych lub przed zachodem słońca. Nie ma możliwości aby fotografie wykonywane w plenerze w godzinach o 11 do 16 były odpowiednie, ponieważ światło jest zbyt ostre. W zaciszu domowym sesje wykonujemy gdy jest jasne światło.
3. Płatności dokonujecie – do dnia sesji lub w dniu sesji.
4. Obróbka zdjęć odbywa się po opłaceniu sesji i trwa około 2 tygodnie.
* Fotograf polegając na swoim zmyśle estetyki dokona selekcji zdjęć według własnego uznania, które zostaną poddane autorskiej obróbce. Otrzymacie pełną galerię obrobionych zdjęć – drogą elektroniczną.
5. Każda osoba przychodząca do fotografa widzi jego pracę. Nie można ingerować, nakazywać i wymagać od niego innego systemu pracy. Nie korzystam z Photoshopa, tylko z Lightrooma, a co za tym idzie, nie przerabiam sylwetek, nie odchudzam, nie przeklejam min, oczu i innych części ciała. Modyfikacje wyglądu dotyczą tylko i wyłącznie usunięcia pojedynczych wyprysków, drobnych siniaków, skaleczeń, które nie są trwałe. Nie podejmuję się retuszu całej skóry, wygładzania twarzy bądź zmiany sylwetki. Oferuję naturalną usługę fotograficzną, nie graficzną. To bardzo ważne, abyście fotografa wybierali świadomie i wg tego jak on pracuje.
6. Zależy mi na tym abym miała możliwość umieszczenia zdjęć na stronie internetowej, na blogu, oraz portalach społecznościowych. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę / nie wyrażacie zgody na wykorzystywanie swojego wizerunku oraz imion do celów promocji mojej twórczości w sposób wyżej opisany. Informację o zgodzie możecie podjąć w dniu sesji lub po obejrzeniu galerii.
7. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów na Instagramie oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii – to ja posiadam prawa autorskie i jeśli chcecie zmieniać styl mojej obróbki, proszę o nie podpisywanie mnie pod takimi zdjęciami, ponieważ one już nie będą wtedy moje.
8. Odbitki, które ode mnie dostajecie są wywoływane w profesjonalnej firmie dla fotografów. Nie odpowiadam za to jakie efekty będą na zdjęciach, które będą przez was drukowane w nieodpowiednich firmach.
9. Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.
10. W miejscach plenerowych, opłatę za wejście, bilet wstępu i koszt wykonywania sesji w danym miejscu, np. TPN – opłacają klienci.
11. Klient decydując się na sesję w plenerze musi być świadom, że plener to owady, zwierzęta, rośliny itd. Stosowne zabezpieczenie się np. przed kleszczami, komarami leżą po stronie Klienta. Nie może on mieć pretensji do Fotografa z powodu ugryzienia przez owady, czy zadrapania na nodze. Na sesji obie strony zachowują zdrowy rozsądek i ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa.
12. Po obróbce, przesyłam wam zdjęcia elektronicznie. Wybieracie ujęcia do druku w ilości zgodnej z wybranym pakietem.

Dziękuję, że zapoznaliście się z moim regulaminem i automatycznie uznaję, że jest on zaakceptowany!

W takim razie do zobaczenia!

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt