Cześć

Mam na imię Ania. Żona Tobiasza, mama – Majki. Mieszkam na Śląsku i fotografuję sercem. Jestem po studiach pedagogicznych wychowanie wczesnoszkolne do lat 3. Tworzę zdjęcia za pomocą mojej duszy! Nie ustawiam ludzi, nie robię pozowanych zdjęć, stawiam na naturalne emocje. Podczas sesji moja para czuje swobodę i spokój, bo z góry uprzedzam, że jestem pozytywnie zakręconą i towarzyską aparatką. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się 3 lata temu. Odkąd złapałam aparat do ręki nie potrafię wyobrazić sobie życia bez niego. To narzędzie, które ma dla mnie głębszy sens.

Nie lubię nudy. Unikam skórek z pomidorów, a dania z makaronem w tle jadłabym kilogramami. Każdy dzień rozpoczynam od dobrej kawy z mlekiem (bez laktozy!). Zazwyczaj na jednej się nie kończy.

Widok z Szymkówki, fot. Tobiasz

W pracy 🙂

Musicie wiedzieć, że poza fotografią jestem jeszcze góro-maniaczką. Gdy jestem w górach, zapominam o życiu codziennym. I nawet mniej mówię! Kocham góry nie tylko za szczyty, piękne widoki, spokój i zapomnienie, ale także za góralską tradycję i kulturę! Jednym z moich największych marzeń jest zbudowanie domku góralskiego z bali i zamieszkanie w nim z moją rodziną. Brzmi jak bajka? To bardzo odległe marzenie, ale ja wam pokażę.

Najbliższy mojemu sercu jest Beskid Śląski. To tam stawiałam swoje pierwsze kroki wraz z moim mężem. Po za tym Tatry pochłonęły mnie bez reszty. To miejsce obok, którego nie można przejść obojętnie. To tam czuję się jak w domu. Po za tym góry stały się dla mnie sposobem na ucieczkę od codzienności. W górach problemy przestają istnieć! Zainspirowały nas (mojego męża i mnie) do stworzenia bloga o górach, gdzie dzielimy się naszą pasją.

Pokazujemy góry naszymi oczami, kreujemy i uczymy się w pewnym stopniu fotografii krajobrazowej.

Pewnego razu w Toskanii, fot. Marek

Od dłuższego czasu każdą wolną chwilę spędzam na czytaniu tematycznych blogów o fotografii, oglądam dziesiątki filmów na Youtube, przeglądam setki zdjęć w poszukiwaniu inspiracji do moich sesji. I wiecie co lubię to. To poczucie, że rozwijasz się, aby dać innym ludziom piękne wspomnienia w postaci emocji zapisanych fotografii.

Mój mąż to dla mnie prawdziwe wsparcie. To on zaplanował budowę strony internetowej i ciągle się od niego uczę tych technicznych spraw. To prawdziwy ekspert w tym temacie i podziwiam go za to. Jego wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży i umiejętność planowania strategicznego jest nieoceniona.

Dziękuję Ci.

Energiczna, pomysłowa, empatyczna, wrażliwa i bardzo ruchliwa, tak o mnie mówią. Porażki niejednokrotnie lepiej znoszę niż mój mąż. Mam też swoje wady np. lubię sobie poleżeć dłużej w łóżku! Ale podobny długi sen ma wiele pozytywnych aspektów. Badania ekspertów nie kłamią, a ja wierzę, że dzięki temu dożyje 100-tki!

Chodząca dusza artystyczna. Od najmłodszych lat związana z muzyką. Zna prawie wszystkie teksty piosenek i przebywanie z nią w jednym samochodzie to jeden wielki koncert – mówi Tobiasz.

Chwile spędzone przed monitorem mojego Asusa spędzam w towarzystwie nastrojowej muzyki. Muzyka to sposób na wyrażanie emocji. Nie chcę myśleć jak wyglądałoby moje życie bez niej. Mam też tak, że pewne utwory muzyki kojarzę z wydarzeniami z przeszłości.

Wierzę, że wiesz o czym mówię?

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt