In Blog

Cześć,

Choć bardzo bym chciała, ciężko dodawać tutaj regularne posty.

Ale dzisiaj przedstawię przepiękny ślub. Państwo Młodzi zakochani po uszy, wrażliwi tak jak ja, więc musiało się udać. Wyjątkowy “first look” z przysięgą pełną miłości, suknia iście w stylu boho. Bukiet jakby zerwany z polnych kwiatów. Mogłabym tak wymieniać do jutra. Ale do rzeczy!

Jestem w szoku ile miałam chwil wzruszenia.

Najpierw atmosfera na przygotowaniach, później ten piękny ślub w stodole pod Kasztanami https://dom-restauracyjny.pl/wesele/ i wesele z szczerymi gośćmi, którzy bawili się przednio!

Całości dopełniał najlepszy muzyk Paweł https://www.instagram.com/pawel_mikler/ który swoim koncertem rozpalił serca nas wszystkich.

Jestem tego zdania, że ślub i wesele powinno być zaplanowane tak jak chcecie wy. Zaczynam widzieć, że faktycznie nie ma co się przejmować. “A, bo co powie ciocia”, a czy będzie się podobało jak zmienimy trochę zasady?

Powtarzam wszystkim moim Parom, że najważniejsza jest ich miłość. To jak oni czują i chcą przeżyć ten dzień. A ludzie których zaproszą powinni cieszyć się z każdej decyzji i mocno kibicować oraz wspierać.

Zobaczcie sami jak było pięknie:

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt