In Blog
Nowy Rok, nowa Ja

Przyznaje się, że dawno mnie tutaj nie było. Zeszły sezon był dla mnie bardzo pracowity pod względem organizacji czasu. Ciężko podzielić życie rodzinne, czyli bycie pełno-etatową mamą na co dzień z weekendowymi wyjazdami na uroczystości ślubne. Musiałam, więc wybrać i zrezygnować z aktywnego dodawania nowych wpisów na blog, postów na social media. Priorytetem stała się selekcja zdjęć, obróbka i terminowe oddanie Waszych pamiątek na, które wiem, że z ciekawością czeka każda Para. Teraz, gdy jestem po sezonie,, gdy wieczory są bardzo długie i chłodne mam dużo czasu dla siebie. W najbliższych dniach będę nadrabiać zaległości i pokażę Wam moje cudowne Pary i Rodzinki z sesji w plenerze i domu.

Domowa sesja rodzinna

Dlaczego sesja w domu? Przecież to takie zwyczajne i normalne. Ale to właśnie we własnym domu czujemy się najlepiej. Nie bez powodu mówi się, że “wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Idąc za tą ideą, bardzo lubię spotykać się z Wami tam, gdzie Wasze serca biją najmocniej. To tam czujecie się swobodnie, bez skrępowania pokazujecie mi swoją miłość i radość.

Tymczasem przed Wami piękna historia przeuroczej trójki w ich nowym, ciepłym i bardzo stylowym domu. Na tych kadrach króluje i przoduje prawdziwa radość, szczerość i miłość. Była to sesja już w nieco świątecznym klimacie przy pieczeniu pierniczków. Czyli to co ja lubię najbardziej! Ah!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt