In Blog

Cześć!

Jakże się ucieszyłam, kiedy moja przyjaciółka Pati napisała do mnie wiadomość, “Anulkaaaa poleciłam Cię mojej koleżance z pracy, ponieważ poszukują fotografa na sesję poślubną, a w sprawie naturalnych i emocjonalnych kadrów, do głowy przyszłaś mi tylko Ty”. Bardzo miło mi się zrobiło.

 

Sesja ślubna w górach?

– Beskidy to dobre miejsce.

Tak więc podczas rozmowy z Ewą ustaliłyśmy, że pojedziemy w góry, aby zrobić ich wymarzoną sesję rok po ślubie, w okolicach pierwszej rocznicy. Pamiętajcie nigdy nie jest za późno na sesję, która będzie dla Was pamiątką na długie, długie lata. Pomyślałam, że Równica o zachodzie słońca to będzie dobry pomysł, żeby stworzyć kolejną historię pełną emocji. Ilekroć ktoś mówi o tym, że sesja ślubna w górach to jego marzenie to zawsze myślę o Beskidach. O Tatrach też, ale to inna bajka i nieco odległa. Być może już to kiedyś pisałam, ale jeszcze raz powtórzę, otóż Ustroń i Równica (tamtejszy szczyt na który dostaniemy się w najprostszy sposób – samochodem!) to szczególne miejsce. Razem z mężem czujemy do niego wielki sentyment. To tam rozpoczęła się nasza miłość do gór. Jeszcze jako nastolatkowie spędzaliśmy tam swoje pierwsze wakacje. O rety! To były piękne czasy. Ok, wracajmy do teraźniejszości.

 

Termin mieliśmy ustalony, wszystko gotowe, już wcześniej pogoda kilka razy krzyżowała nam nasze plany. Miesiąc maj nie był dla nas zbyt łaskawy i słonecznych dni musieliśmy szczególnie wyglądać. W końcu nastał ten dzień i mimo, że na niebie było trochę chmur to nic nie popsuło nam tego dnia. Jedziemy.

 

Sesja ślubna w górach.

Zachód słońca na Równicy.

 

Ewka i Łukasz uprzedzili mnie, że ogólnie to mało są romantyczni i zdecydowanie wolą się śmiać, żartować i wygłupiać. I bardzo dobrze. Stwierdziłam, że takie właśnie będą ich zdjęcia. Pełne uśmiechu, humoru i miłości w ich stylu. Powoli zaczęliśmy się rozkręcać, a moja Para pod wpływem mojego ciągłego gadania, zaczęła się przytulać z taką naturalnością, że aż miło!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt