In Blog

Lifestylowa sesja rodzinna – Roczek Bartusia

Czy warto robić niepozowane sesje w domu i jak się do tego przygotować?

 

Mimo, że zawsze popularne były sesje w studio i zapewne dalej są, to dobrze. Ja jednak preferuję całkiem inną fotografie. Taką w której jest naturalność, niepozowane momenty, chwytanie waszej codzienności i właśnie tej nieidealnej. Pokochałam sesje lifestyle wtedy, kiedy znajoma fotografka Kasia zrobiła nam brzuszkową sesję. Wiedziałam już wtedy, że to jest coś. Czuliśmy się tak swobodnie w swoim azylu. Jednakże do czego zmierzam? Mimo, że wszystko powinno być bez spinania się, aby sesja miała ręce i nogi, musimy się do niej przygotować.

 

Warto zacząć od posprzątania zbędnych rzeczy, które mogą zaburzyć całokształt. Ważne, aby ogarnąć naczynia w zlewie, aby pochować ścierki które rzucają się w oczy. Ładowarki i wszelkiego typu kable. Nie mile widziane są również bardzo rzucające się w oczy rzeczy, na których widać marki produktów. Warto pochować takie rzeczy na czas sesji do szafek. Zresztą ja obrabiając wasze zdjęcia zajmuję się tym aby dodać charakter waszym zdjęciom, a nie usuwaniem elementów, które zepsują wam być może cały kadr.  Pamiętajcie o tym i nie krępujcie się 🙂

 

Wiecie co jest jednak ważne? Abym mogła podczas sesji wpleść do waszych zdjęć rzeczy z którymi się utożsamiacie. Może macie pasje którymi chcielibyście się podzielić? Książki, ważne pamiątki, zdjęcia w ramkach? Zabawki które wasze dziecko/dzieci uwielbiają?

 

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Zmień tekst captcha txt